Arkib Spesifikasi Swap

Pilih Tarikh:

  
Nama SpesifikasiTarikh PengiraaanSwap ShortSwap Long
AUD/CAD15.07.20190.04-1.1
AUD/CHF15.07.20190.08-2.8
AUD/DKK15.07.20191.1-3.9
AUD/JPY15.07.20190.08-1.25
AUD/NZD15.07.2019-0.36-0.66
AUD/SEK15.07.20191-5.1
AUD/SGD15.07.2019-0.3-0.14
AUD/USD15.07.2019-0.780.13
AUD/ZAR15.07.2019-3113
CAD/CHF15.07.20190.25-0.73
CAD/JPY15.07.20190.12-0.6
CAD/MXN15.07.2019-35.921.51
CHF/JPY15.07.2019-0.7-0.16
CHF/NOK15.07.2019-8.12.4
CHF/SEK15.07.2019-5.5-1.8
EUR/AUD15.07.2019-1.20.16
EUR/CAD15.07.2019-0.84-0.05
EUR/CHF15.07.2019-0.22-0.69
EUR/CZK15.07.2019-2.50.8
EUR/DKK15.07.2019-2.5-2.8
EUR/GBP15.07.2019-0.470.07
EUR/HUF15.07.2019-2.6-0.8
EUR/JPY15.07.2019-0.41-0.23
EUR/NOK15.07.2019-7.5-1.13
EUR/NZD15.07.2019-1.90.32
EUR/PLN15.07.2019-3.50.5
EUR/RUB15.07.2019-58.531.5
EUR/SEK15.07.2019-4.2-4.75
EUR/SGD15.07.2019-1.70.4
EUR/USD15.07.2019-1.450.72
EUR/ZAR15.07.2019-4017
GBP/AUD15.07.2019-1.550.15
GBP/CAD15.07.2019-0.850.07
GBP/CHF15.07.20190.25-1.09
GBP/DKK15.07.20190.5-5.5
GBP/JPY15.07.20190.05-0.87
GBP/NOK15.07.2019-5.4-1.7
GBP/NZD15.07.2019-1.660.22
GBP/SEK15.07.2019-0.3-5.8
GBP/SGD15.07.2019-1.40.1
GBP/USD15.07.2019-1.360.32
GBP/ZAR15.07.2019-4510
NOK/SEK15.07.2019-0.15-0.8
NZD/CAD15.07.2019-0.25-0.34
NZD/CHF15.07.20190.14-0.75
NZD/JPY15.07.20190.23-0.75
NZD/SGD15.07.2019-0.3-0.18
NZD/USD15.07.2019-0.16-0.27
SGD/JPY15.07.20190.15-0.9
USD/CAD15.07.20190.04-1.06
USD/CHF15.07.20190.52-1.42
USD/CZK15.07.2019-0.26-1.1
USD/DKK15.07.20192.1-7.5
USD/HKD15.07.2019-2.2-2.9
USD/HUF15.07.20190.9-3.4
USD/JPY15.07.20190.52-1.52
USD/MXN15.07.2019-483.8
USD/NOK15.07.2019-3.5-3.7
USD/SEK15.07.2019-2.5-3.5
USD/SGD15.07.2019-0.25-0.35
USD/PLN15.07.2019-3.6-0.65
USD/RUB15.07.2019-44.223.8
USD/ZAR15.07.2019-326.5
XAG/USD15.07.2019-0.27-0.04
XAU/USD15.07.2019-13.91.7
XPD/USD15.07.2019-3-0.5
XPT/USD15.07.2019-3.50.7
GOLD15.07.2019-13.91.7
SILVER15.07.2019-0.27-0.04
BTC (Bitcoin)15.07.2019-0.0690
BCH (Bitcoin Cash)15.07.2019-0.0690
DASH (Dash)15.07.2019-0.0690
ETC (Ethereum Classic)15.07.2019-0.0690
ETH (Ethereum)15.07.2019-0.0690
LTC (Litecoin)15.07.2019-0.0690
XMR (Monero)15.07.2019-0.0690
XRP (Ripple)15.07.2019-0.0690
ZEC (Zcash)15.07.2019-0.0690

Angka pada lajur menunjukkan kuantiti mata yang dikenakan kepada posisi terbuka pelanggan jika ia dibawa ke hari berikutnya. Jumlah ini dikira berdasarkan perbezaan kadar faedah jangka masa pendek. Disebabkan tarikh nilai direkodkan pada hari kedua selepas urus niaga dimasukkan, hari Isnin pada minggu hadapan merupakan tarikh nilai bagi urus niaga yang dimasukkan pada hari Rabu. Oleh kerana itu, daripada hari Rabu hingga hari Khamis, swap dikenakan sebanyak tiga kali ganda. Anda boleh melihat kadar swap sebenar pada semua mata wang yang dinyatakan pada bahagian “Spesifikasi Kontrak”

Notis penting
Dengan menekan "Teruskan" anda akan dibawa ke laman web yang dioperasikan oleh FIBO Group Holdings Limited, sebuah syarikat yang berdaftar di Cyprus dan dikawal selia oleh CySEC. Sila biasakan diri anda dengan Terma Perniagaan melalui pautan tersebut. Tekan "Batal" untuk terus berada di laman ini.